Technik Serwisu

Miejsce pracy:

Katowice

Zakres obowiązków

  • prace mające na celu utrzymanie budynku w należytej sprawności technicznej
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń
  • drobne prace ogólnobudowlane
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych i gazowych
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • usuwanie awarii oraz realizacja napraw w celu utrzymania urządzeń w ruchu

Nasze wymagania

  • doświadczenie techniczne w branży obsługi nieruchomości
  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia SEP Gr E1 do 1 kV (mile widziane w pozostałych grupach)
  • doświadczenie z montażu lub serwisie urządzeń/instalacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów
  • ukierunkowanie na realizację zadań

Oferujemy

  • pracę zmianową na budynkach biurowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie instalacjach
  • pakiet medyczny
  • szkolenia branżowe
  • pracę w prężnie rozwijającej się Polskiej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia